O webu, autor, kontakt

Projekt X-IDEA.cz jsem založil v roce 2009 (po sloučení starších projektů od roku 2005). Prezentuje různorodá vzdělávací, výzkumná a vědecká či informační témata. Obsah je nabízen veřejnosti v podobě, kdy má obsah přednost před formou (články neprocházejí korekturou skrz časový deficit). Součástí je i amatérská meteorologie jako další služba veřejnosti.


Kontakt, autor:     E.Sc. Petr Mejzlik, DiS.     E-mail: x-idea(zavinac)x-idea.cz

Autor se profesionálně orientuje v oblastech: přírodních věd, elektrotechniky a IT, marketingu, analýzy a predikce.


Autorská práva:

Projekt X-IDEA.cz je autorským dílem. Všechny součásti projektu (texty, zdrojové kódy, grafika, fotografie, nadstavba nad jádrem redakčního systému) jsou duševním vlastnictvím autora (mimo částí s uvedením zdroje nebo s odkazem směřujícím mimo server).

Je zakázáno komerčně používat jakékoliv části tohoto webu bez písemného svolení autora.

Je zakázáno sdílet jakékoliv části tohoto webu na sociálních sítích, diskuzích, fórech bez uvedení viditelného odkazu na tento web.

Je zakázáno využívat obsah tohoto webu v původní nebo pozměněné podobě umělými inteligencemi či podobnými nástroji.

Je povoleno využívat části tohoto webu (nikoliv celé články) pro účely vzdělávací, nekomerční za podmínek zřejmého uvedení autora webu a odkazu na tento web.

Je povoleno citovat krátké úryvky článků ve vyhledávačích a čtečkách internetového obsahu.

Je povoleno citovat úryvky článků v odborných publikacích za podmínek zřejmého uvedení autora webu a odkazu na tento web.


Uváděné informace jsou často zkresleny z pohledu autora. Při využívání obsahu na tomto webu (i jinde na internetu) si informace vždy zkontrolujte a ověřte dříve, než učiníte důležitá rozhodnutí.


INTRO